Gdzie kupić bilety?

Bilety na widowisko Disney Księżniczki są dostępne na stronie Going, Eventim oraz w salonach Empik i Media Markt.

Gdzie odbywają się przedstawienia?

Kraków - TAURON Arena
Katowice - Spodek
Warszawa - COS Torwar
Wrocław - Hala Stulecia
Gdańsk - ERGO Arena

Czy muszę kupić bilet dla 2-letniego dziecka?

Dzieci do lat 3 (tj. które w dniu wydarzenia nie ukończyły 3 lat) mogą bezpłatnie wejść na widowisko, zajmując miejsce na kolanach rodziców :)

Czy moje dziecko może wejść na wydarzenie za darmo?

Dzieci do 3. roku życia (tzn. dzieci, które w dniu wejścia na teren imprezy nie będą miały ukończonego 3 roku życia.) mogą brać bezpłatny udział w imprezie.

Rodzice i opiekunowie – pamiętajcie, aby na imprezę zabrać dokument, potwierdzający imię, nazwisko oraz wiek młodego fana muzyki. Dzieci mogą przyjechać na koncert wyłącznie z dorosłym opiekunem oraz z słuchawkami ochronnymi!

❗️ Opiekunowie dzieci do 16 lat zobowiązani są do posiadania wypełnionego stosownego oświadczenia (wzór – oświadczenie opiekuna małoletniego).

Ile trwa przedstawienie?

Przedstawienia będą trwać ok 1,5 godziny + przerwa

O której należy przyjść na widowisko?

Wejścia na wydarzenia mają swoją określoną przepustowość i mimo naszych starań, aby cały proces przebiegał sprawnie, nie da się ich powiększyć, dlatego zalecamy przyjście odpowiednio wcześniej, w tym przypadku ok. dwie godziny przed rozpoczęciem widowiska :)

Ze względu na dużą ilość osób i aby zaoszczędzić czas spędzony na szukaniu miejsc parkingowych, skorzystaj z Taxi lub komunikacji miejskiej.

Masz problem z zakupem biletu?

Chętnie Ci pomożemy! Napisz do naszego dystrybutora biletów na adres info@eventim.pl.

Dokonałem/-am zakupu biletu, ale nie mam go na mailu - co robić?

Bardzo możliwe, że czekamy na realizację przelewu przez Twój bank. Czasem trwa to nieco dłużej. Jeżeli po upływie 24h (dnia roboczego) dalej nie otrzymasz biletu, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta naszego dystrybutora biletów pod adresem info@eventim.pl. Jeżeli zakupu biletu dokonałeś/-aś za pośrednictwem innego dystrybutora biletów (Eventim, Empik Bilety), prosimy najpierw o kontakt z konkretnymi Działami Obsługi Klienta.

Możliwe, że przy rejestracji e-mail został wpisany z błędem (literówką).W tej sytuacji również prosimy o kontakt z odpowiednim dystrybutorem biletów.

Dokonałem/-am zakupu biletu, lecz na bilecie nie ma kodu QR - co robić?

Kod QR jest podstawą do skanowania biletu na wejściu na wydarzenie. Skontaktuj się z dystrybutorem biletów (Going, Eventim, Empik Bilety), za pośrednictwem którego dokonałeś/aś zakupu. Jeżeli zakupu biletu dokonywałeś/-aś przez naszą stronę internetową, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta pod adresem info@eventim.pl.

Kupiłem/-am kilka biletów - na wszystkich jest moje imię i nazwisko. Czy pozostałe osoby, dla których bilety zostały zakupione wejdą bez problemu na wydarzenie?

Tak, wszystkie osoby, dla których zostały zakupione bilety wejdą bez problemu na wydarzenie, o ile ich bilety nie zostaną wcześniej zeskanowane na wejściu. Ważne, aby te osoby wchodziły na wydarzenie razem z Tobą. Każdy bilet wstępu posiada unikalny kod kreskowy uprawniający do jednorazowego wstępu na teren imprezy.

Czy mogę przekazać bilet innej osobie przez aplikację Going?

Nie, funkcja przekazywania biletów na wydarzenia Disney Księżniczki jest niedostępna.

Nie mogę pojawić się na wydarzeniu, czy mogę zwrócić bilet lub sprzedać go innej osobie?

Nie, bilety na wydarzenia rozrywkowe nie podlegają możliwości zwrotu, ani nie mogą być odsprzedawane innym osobom. Zakazane jest wszelkie publiczne oferowanie przeniesienia własności biletów, w tym także w charakterze nagród w konkursach, loteriach, w sprzedaży premiowej lub jakichkolwiek innych promocjach, choćby było ono nieodpłatne.

Podstawa prawna: art. 38 pkt 12 Ustawy o prawach konsumenta z 30 maja 2014 r

Czy mogę odkupić od kogoś bilet?

Nie, bilet upoważniający do wejścia na Imprezę musi być oryginalny, nabyty zgodnie z postanowieniami Regulaminu. Bilet nabyty z naruszeniem postanowień regulaminu może być unieważniony przez Organizatora.

Sprzedaż biletów na wydarzenia Disney Księżniczki, prowadzona jest na oficjalnej stronie agencji www.followthestep.com, na stronach autoryzowanych dystrybutorów biletów: Going. oraz Eventim.pl oraz w salonach Empik i MediaMarkt.

❗️❗️❗️ Ostrzegamy, że kupno biletów od osób postronnych niesie ryzyko zakupu biletu podrobionego, co w konsekwencji powoduje odmowę wymiany biletu na identyfikator i wstępu na imprezę.

Jakich przedmiotów nie wniosę na teren imprezy?

Na teren imprezy nie wolno wnosić m.in.:

kamer, sprzętu nagrywającego audio i video, sprzętu fotograficznego mogącego mieć profesjonalne zastosowanie, w tym aparatów z wymienną optyką, oraz aparatów z zoomem optycznym powyżej 6x statywów, oraz tzw. selfiesticków dronów dużych parasoli ze szpiczastymi metalowymi lub drewnianymi zakończeniami pojazdów typu deskorolka, hoverboard, rolki itp napojów i jedzenia, z wyłączeniem osób których stan zdrowia wymaga specjalistycznej diety potwierdzonej orzeczeniem lekarskim dużych plecaków, a także toreb przekraczających wymiary 11,4 cm x 16,51 cm alkoholu i środków odurzających

Czy osoby poniżej 16 lat mogę uczestniczyć w koncercie samodzielnie?

Nie, niestety osoby poniżej 16 roku życia nie mogą uczestniczyć w koncercie samodzielnie. Ich uczestnictwo w koncercie jest możliwe tylko pod opieką dorosłego.

❗️Opiekunowie dzieci do 16 lat zobowiązani są do posiadania wypełnionego oświadczenia (wzór – oświadczenie opiekuna małoletniego). Posiadanie lub wypełnienie formularza na miejscu nie upoważnia osoby niepełnoletniej poniżej 16 roku życia do samodzielnego wstępu na teren imprezy.

❗️UWAGA! Organizator w stosunku do wybranych wydarzeń może wprowadzić inne ograniczenia wiekowe, o których poinformuje na stronie internetowej wydarzenia.

Czy mogę na chwilę opuścić teren imprezy i na nią bezpłatnie wrócić?

Nie, w przypadku opuszczenia terenu imprezy, ponowny wstęp jest możliwy jedynie po nabyciu kolejnego biletu.

Czy jeśli kupiłem/-am bilet elektroniczny, to powinienem go wydrukować?

Chrońmy lasy! Na bramce wydarzenia wystarczy pokazać bilet w formie elektronicznej np. na smartphonie.

Natomiast nie są akceptowane zdjęcia biletów lub screenshot’y biletów elektronicznych.

Czy opiekun osoby z niepełnosprawnościami musi również posiadać bilet wstępu?

Tak, w przypadku, gdy osoba z niepełnosprawnościami chce uczestniczyć w imprezie wraz z opiekunem, każda z tych osób zobowiązana jest do nabycia biletów.

Czy będą wydzielone sektory dla osób na wózkach inwalidzkich?

Staramy się, aby każde nasze wydarzenie było w pełni dostępne dla wszystkich naszych gości. Jeżeli na planie widowni nie ma zaznaczonych miejsc specjalnie przygotowanych dla osób poruszających się na wózkach, prosimy o zakup dowolnego biletu, a nasza obsługa na wydarzeniu wskaże bezpieczne miejsca przewidziane dla osób z niepełnosprawnościami.

Zgubiłem przedmiot na wydarzeniu i chcę go odzyskać.

Prosimy o przesłanie informacji o zgubie na adres lost@followthestep.com. Pamiętaj, aby dokładnie opisać zagubiony przedmiot. Jak tylko go odnajdziemy od razu się z Tobą skontaktujemy.

Czy na wydarzeniu Disney Księżniczki można robić zdjęcia i kręcić filmy?

Robienie zdjęć i kręcenie filmów jest dozwolone tylko dla celów prywatnych. Przypominamy, że na imprezy nie wolno wnosić kamer, sprzętu nagrywającego audio i video, sprzętu fotograficznego mogącego mieć profesjonalne zastosowanie, w tym aparatów z wymienną optyką, oraz aparatów z zoomem optycznym powyżej 6x.

Czy na wydarzenie Disney Księżniczki mogę przyjść ze zwierzakiem?

Nie, ze względów bezpieczeństwa (i nie tylko) na wydarzenia nie wolno wprowadzać zwierząt.

Co muszę mieć ze sobą, aby wejść na wydarzenie?

Aby wejść na wydarzenie, koniecznie zabierz ze sobą bilet oraz dowód tożsamości.

O której rozpoczyna się koncert Disney Księżniczki?

Informacja o otwarciu bramek i rozpoczęciu koncertu każdorazowo jest podana na bilecie. Mimo to, bardzo prosimy o sprawdzenie tych informacji np. dzień przed widowiskiem na wydarzeniu na Facebooku lub na naszej stronie internetowej - tam właśnie będą najbardziej aktualne dane. Rekomendujemy przyjście na wydarzenie odpowiednio wcześnie, aby uniknąć kolejek i korków komunikacyjnych. Aby zaoszczędzić czas spędzony na szukaniu miejsc parkingowych, skorzystaj z Taxi lub komunikacji miejskiej.

Regulamin     FAQ